Lekarze online różnych specjalizacji dostępni od zaraz

Chcesz skonsultować problemy zdrowotne z kardiologiem? A może potrzebujesz stałej opieki lekarskiej endokrynologa, który będzie konsultował wyniki badań oraz wypisywał recepty na przyjmowane leki? Niezależnie od dolegliwości, dzięki haloDoctor.pl możesz skontaktować się z lekarzem online niemalże wszystkich specjalizacji.

 

Specjalistyczna opieka na wyciągnięcie ręki

 

Ponad 300 lekarzy aż 40 różnych specjalizacji – właśnie tylu oferuje swoje usługi poprzez platformę haloDoctor.pl, która cieszy się wśród Polaków ogromnym zaufaniem. Stoją za tym twarde dane. Ponad 200 tys. pacjentów korzysta z niej każdego miesiąca, konsultując swoje problemy zdrowotne oraz zgłaszając się po e-Recepty albo zwolnienia lekarskie.

 

Te osoby doświadczają każdego dnia, jak łatwo i szybko można uzyskać pomoc lekarza online i to nie tylko lekarza pierwszego kontaktu, ale również wielu innych specjalistów. Wśród nich są m.in.:

 • diabetolodzy,
 • urolodzy,
 • laryngolodzy,
 • okuliści,
 • gastrolodzy,
 • specjaliści chorób wewnętrznych,
 • logopedzi,
 • psychiatrzy,
 • dermatolodzy,
 • alergolodzy,
 • fizjoterapeuci.

 

Lista ta jest oczywiście zdecydowanie dłuższa i pacjenci mogą być pewni, że znajdą poszukiwaną przez siebie pomoc.

 

Kiedy do specjalisty?

 

Jest wiele chorób, które na etapie zarówno rozpoznania, jak i dalszego leczenia, wymagają kontaktu ze specjalistą. Taki lekarz może m.in. skierować swojego pacjenta na badania diagnostyczne niezbędne do rozpoczęcia leczenia. Niestety kolejki do specjalistów są zazwyczaj dość długie.

 

Co więc zrobić, gdy porada lekarska jest potrzebna szybko? Poszukać pomocy u lekarza online. Takie usługi świadczy coraz większa liczba specjalistów, którzy zdają sobie sprawę, jak wygodne jest to rozwiązanie dla pacjentów. Dodatkowo wiedzą oni, że część chorych po prostu nie może na taką poradę czekać zbyt długo.

 

Do specjalisty przy kontynuacji leczenia

 

Bieżąca opieka jest też niezbędna wtedy, gdy pacjent potrzebuje stałej opieki lekarskiej. Zdarza się to m.in. wtedy, gdy choruje na przewlekłe dolegliwości, przy których niezbędne jest przyjmowanie preparatów na receptę oraz monitorowanie dolegliwości. O ile w takich sytuacjach nie powinno się całkowicie rezygnować z wizyt osobistych, to w wielu przypadkach zupełnie wystarczy rozmowa z lekarzem online.

 

W ten sposób specjalista może również wypisać receptę na regularnie przyjmowane lekarstwa oraz w razie konieczności przekazać zwolnienie L4. Wizyty wykonywane w tych celach zazwyczaj są bardzo krótkie, nie warto więc tracić na nie czasu zwłaszcza, że można odbyć je właśnie u lekarzy online praktykujących w danej specjalizacji.

 

Dodatkowo jeśli niezbędna jest stała opieka u specjalisty, warto korzystać z usług jednego lekarza online, co przyspieszy kolejne e-Wizyty. Nie jest to jednak niezbędne, gdyż na haloDoctor.pl pacjenci mają ogromny wybór, jeśli więc dany specjalista nie wzbudzi ich zaufania, mogą skorzystać z pomocy innego.

 

Jak widać dzięki platformie haloDoctor.pl pacjenci mają pełną kontrolę nad swoim zdrowiem, mogą bowiem praktycznie od ręki skonsultować się z lekarzem danej specjalizacji. Sprawdź, jakie to proste.

Zobacz także

Tagi

lekarz online lekarz przez internet poradnia telemedyczna
Copyright © aplikacje-medyczne.pl | Mapa strony
Powered by BioStat®