Telemedycyna – sprawdź nową jakość działań w gabinecie

Do Twojego gabinetu możesz wprowadzać nowoczesne narzędzia i sprzęt, który wykorzystasz diagnozując pacjentów. Nic nie przyciągnie zmagających się z problemem zdrowotnym pacjentów do lekarza tak, jak komfortowe – domowe warunki! Takie, zapewnia wyłącznie telemedycyna. Sprawdź, jak to działa?
 

Lekarze online dla pacjentów

Jako specjalista, możesz ustawić grafik wizyt online, podczas których będziesz konsultować umówionych pacjentów przez Internet. Przy pomocy kanałów komunikacji, takich jak:

 • rozmowy wideo,
 • czaty,
 • telekonsultacje;

udzielaj porad, konsultuj wyniki badań i prowadź e-Wizyty adaptacyjne dla dzieci i dorosłych.
 

Czego potrzebuję do prowadzenia e-Wizyt?

Telemedycyna nie ogranicza żadnej specjalizacji medycznej ani pokrewnej do prowadzenia wizyt lekarskich online. Swój gabinet telemedyczny mogą założyć zarówno:

 • specjaliści medycyny rodzinnej,
 • ginekolodzy,
 • kardiolodzy,
 • pediatrzy,
 • urolodzy,
 • stomatolodzy, jak i fizjoterapeuci, psycholodzy, czy też pedagodzy.

Wystarczy, że posiadasz zarejestrowaną działalność medyczną – placówkę lub gabinet. Skontaktuj się z naszym specjalistą rpiszczek@medfile.pl, nasz zespół zajmie się już resztą zadań z zakresu IT.

Dobierz cennik swoich usług online i grafik wizyt, oczekuj pierwszych pacjentów w sieci.
 

Proste opłaty za wizyty dla pacjentów

W gabinecie telemedycznym nie musisz przejmować się już gotówką ani pobieraniem opłat od pacjentów. Dzięki zaawansowanemu systemowi za wszystkie usługi medyczne pacjenci płacą online przed wizytą:

 • systemem PayU,
 • PayPal,
 • kartami płatniczymi.

 

Wszystkie dokumenty pacjentów

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna pacjentów jest obsługiwana przez system Medfile® EDM – zaawansowany program dla gabinetów lekarskich i fizjoterapeutycznych. Dzięki niemu telemedycyna otrzymuje także sposobność do wystawiania błyskawicznych e-Recept i e-Zwolnień oraz wysokiej jakości zabezpieczenia przed dostępem osób trzecich. Wypróbuj e-Konsultacje w Twoim gabinecie.

Zobacz także

Tagi

telemedycyna konsultacje lekarskie online konsultacje online konsultacje medyczne online video konsultacje poradnia telemedyczna konsultacja lekarska przez Internet badania lekarskie online telekonsultacje
e-Dokumentacja - jaki system do dokumentacji medycznej wybrać? Program dla gabinetu fizjoterapeutycznego odpowiadający wytycznym KIF Zwiększ zyski swojego gabinetu stosując proste narzędzia Rola elektroniczna dokumentacja medyczna w pracy fizjoterapeuty Efektywna organizacja czasu pracy lekarzy z wykorzystaniem programu do e-dokumentacji Elektroniczny podpis – co musisz wiedzieć? Co sprawia, że warto zastosować eCRF? Skuteczność oprogramowania dla lekarzy - ważne funkcje e-Dokumentacji System rezerwacji wizyt online - realizacja zadań w placówce medycznej eCRF- Narzędzie Gabinet na najwyższym poziomie Papierowe zwolnienia przeszłością Elektroniczna Dokumentacja Medyczna Medfile nowości Program do recept – szybka recepta online Leki po przeszczepie - co warto wiedzieć? Badania kliniczne wyrobów medycznych – zaufany partner w badaniach Migracja danych – przenieś swobodnie bazę EDM Gabinety online - pokaż swoje usługi pacjentom, wystawiaj e-Recepty i e-Zwolnienia | Porada lekarska online Co zabrać na wizytę kontrolną po przeszczepie? Lista. Grafik wizyt – przejrzysty i prosty grafik lekarski, e- Recepty oraz e-Zwolnienia Program dla kardiologa - stwórz kompleksową kartotekę pacjenta e-Recepta – co muszę mieć, żeby wystawić elektroniczny dokument? Lekarz online - porada medyczna w Twoim domu Konsultacje online - lekarze dostępni przez Internet Telemedycyna – sprawdź nową jakość działań w gabinecie Lekarz online – #zostańwdomu w czasie epidemii Telekonsultacje medyczne, a podniesienie poziomu zadowolenia pacjentów Psychoterapia online w czasach pandemii koronawirusa Nie wychodź z domu, uzyskaj L4 online Jak wygląda wizyta u psychiatry online? Pigułki antykoncepcyjne online. eRecepta i konsultacje Lekarze online różnych specjalizacji dostępni od zaraz Recepta na tabletkę „dzień po” online Kiła - Specjalistyczna pomoc online - Konsultacje z lekarzem wenerologiem Gorączka. Jaką temperaturą powinniśmy się martwić? Zimowe przemęczenie? a może to astenia. haloDoctor free - darmowa wizytówka dla lekarzy ekonsultacja – dowiedz się czy zmiana stylu życia może okazać się kluczowa w leczeniu depresji? Erecepta - krótki poradnik o korzystaniu z niej
Copyright © aplikacje-medyczne.pl | Mapa strony
Powered by BioStat®