Program dla kardiologa - stwórz kompleksową kartotekę pacjenta

Kompleksowa kartoteka dopasowana do specjalistycznej wizyty kardiologicznej

Kompleksowa wizyta kardiologiczna wymaga zaangażowania lekarza w skonstruowanie dobrego wywiadu, zapis wszystkich koniecznych informacji oraz niejednokrotnie kompleksowe badania na miejscu w gabinecie lekarskim. Odpowiedni program dla kardiologa pozwoli umieścić wszystkie informacje w kartotece pacjenta bez ograniczeń, jak również dodać załączniki w postaci wyników badań laboratoryjnych czy EKG.


Jaki program z kompleksową kartoteką wybrać?

Odpowiedni program dla kardiologa to Medfile® Elektroniczna Dokumentacja Medyczna. Jego funkcjonalność w specjalizacji kardiologii opiera się przede wszystkim na dobrze opracowanym module „Moje konto” oraz funkcji „Formularze”, dzięki któremu można zbudować idealnie dopasowany formularz wizyty do specjalizacji lekarskiej i wymogów lekarza prowadzącego.

Budując indywidualną kartę wizyty lekarskiej program dla kardiologa zapewnia elastyczność działań:

  • można stworzyć nieograniczoną liczbę nowych formularzy,
  • specjalista może nadawać uprawnienia, kto może z niej korzystać (do własnej praktyki lub uprawnienia udzielone innym specjalistom),
  • specjalista ma możliwość dodawania różnorodnych pól: liczbowych, opisowych, list wyboru odpowiedzi – tworząc tzw. checkbox’y/ radiobuttony,
  • lista podpowiedzi kodów ICD 10/ 9 oraz szeroka baza leków zapewnia szybkie i intuicyjne wypisywanie rozpoznań chorób oraz wystawianie recept,
  • w karcie wizyty lekarskiej w programie dla kardiologa, podczas wizyt pacjenta można dodawać załączniki z wynikami badań diagnostycznych.

Dane pacjenta w programie do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej Medfile® EDM są w pełni bezpieczne. Kompleksowa kartoteka pacjenta może być widoczna wyłącznie dla osób posiadających uprawnienia, którym administrator systemu – właściciel placówki medycznej lub właściciel gabinetu, nada tego typu prawa.


Nie tylko kompleksowa kartoteka dla kardiologa

Program dla kardiologa nie ogranicza się do kompleksowej obsługi wizyty lekarskiej i konstrukcji profesjonalnego formularza. Ważna w trakcie wizyty lekarskiej pacjenta, szybka rejestracja, możliwa z poziomu przejrzystego kalendarza pozwala na szybkie przejście do realizacji wizyty po kliknięciu na konkretnego pacjenta w kalendarzu.

Ważny z perspektywy lekarza specjalisty – magazyn leków i produktów wykorzystywanych w gabinecie pozwala na monitorowanie ilości zużytych medykamentów, wsparcie w trakcie inwentaryzacji, jak i alert w przypadku wyczerpania zapasów danego produktu.


Program dla kardiologa z kompleksową kartoteką w Twoim gabinecie

Aby tworzyć dobre wywiady, mieć stały dostęp do informacji na temat stanu zdrowia pacjenta i kontrolować liczbę leków oraz produktów używanych w gabinecie wystarczy zacząć działać razem z Medfile® EDM, który jest programem kompleksowym. Zapraszamy do testowania wszystkich jego funkcji.

Tagi

program dla kardiologa elektroniczna dokumentacja medyczna kartoteka pacjenta kartoteka medyczna oprogramowanie dla gabinetu aplikacja dla gabinetu lekarskiego aplikacja dla lekarzy system rezerwacji aplikacje dla przychodni
Copyright © aplikacje-medyczne.pl | Mapa strony
Powered by BioStat®