haloDoctor free - darmowa wizytówka dla lekarzy

haloDoctor to platforma internetowa, która powstała, aby wspierać lekarzy w promowaniu swojej praktyki a pacjentom ułatwić dostęp do usług medycznych.

 

Portal internetowy haloDoctor jest częścią firmy BioStat, która posiada status Centrum Badawczo-Rozwojowego i zajmuje się wdrażaniem nowych technologii na rynek medyczny.

 

Czym jest darmowe konto w haloDoctor?

Ze względu na wykonywany zawód lekarze mają ograniczone możliwości promowania swojej działalności lekarskiej. Prawo nie pozwala lekarzom na jawne reklamowanie swojej praktyki, nie pozwala również sugerować świadczenia lepszych usług niż usługi konkurencyjne.

 

Zgodnie z Kodeksem Etyki Lekarskiej specjaliści nie mogą wykorzystywać swojego wizerunku do celów reklamowych. Izba Lekarska zezwala natomiast na udostępnienie swoich danych osobowych, danych gabinetu, informacji dotyczących prowadzonych badań naukowych czy specjalizacji i chorób, których leczeniem się zajmujemy.

 

Dlaczego warto założyć konto haloDoctor?

Portal haloDoctor odwiedza codziennie ponad 6,5 tys. pacjentów, którzy szukają specjalistów różnych dziedzin. Do niedawna haloDoctor promował lekarzy świadczących usługi telemedyczne. Jednak wielu pacjentów nadal nie jest przekonanych do nowoczesnego sposobu działania lekarzy i woli wybierać usługi stacjonarne. Również bardzo wielu lekarzy ceni sobie bezpośredni kontakt z pacjentem i nie rozszerzyło swojej działalności o wizyty online. Właśnie z myślą o nich firma BioStat postanowiła wprowadzić nową funkcję haloDoctor free.

 

Co daje konto haloDoctor free?

Poprzez założenie całkowicie darmowego konta na portalu haloDoctor lekarze prowadzący działalność stacjonarną zyskali możliwość promowania swojej działalności w przestrzeni internetowej. Konto daje możliwość stworzenia wirtualnej wizytówki, na której lekarz może zamieścić swoje dane oraz cennik świadczonych usług. Widoczność na stronie portalu haloDoctor zagwarantować może lepszą dostępność dla pacjentów, a co za tym idzie większą liczbę wizyt.

 

Lekarz posiadający konto w haloDoctor udostępnia swoim pacjentom inteligentne narzędzie, jakim jest grafik wizyt, dzięki niemu pacjent jest w stanie samodzielnie umówić się na wizytę w dogodnym terminie. Dzięki haloDoctor free lekarz może rozliczać się z pacjentami za pomocą systemu PayU. Warto również wspomnieć, że portal nie pobiera prowizji od wizyt stacjonarnych.

 

Główne korzyści płynące z poświęcenia chwili czasu na założenie darmowego konta w haloDoctor free to:

  • e-Wizytówka, która pełni rolę promocji i zawiera wszystkie potrzebne informacje na temat lekarza oraz świadczonych przez niego usług,
  • rozliczenie za pomocą PayU,
  • grafik wizyt, który umożliwia samodzielną rejestrację online pacjenta,
  • brak prowizji dla wizyt stacjonarnych,
  • widoczność w przeglądarce lekarza i specjalisty,
  • jakość świadczonych usług na podstawie widocznych komentarzy pacjentów na temat lekarza i specjalisty.

 

Warto założyć darmowe konto haloDoctor free i cieszyć się nowymi możliwościami oraz zaufaniem pacjentów.

Tagi

haloDoctor free darmowa wizytówka www e-Wizytówka rejestracja online grafik online
e-Dokumentacja - jaki system do dokumentacji medycznej wybrać? Program dla gabinetu fizjoterapeutycznego odpowiadający wytycznym KIF Zwiększ zyski swojego gabinetu stosując proste narzędzia Rola elektroniczna dokumentacja medyczna w pracy fizjoterapeuty Efektywna organizacja czasu pracy lekarzy z wykorzystaniem programu do e-dokumentacji Elektroniczny podpis – co musisz wiedzieć? Co sprawia, że warto zastosować eCRF? Skuteczność oprogramowania dla lekarzy - ważne funkcje e-Dokumentacji System rezerwacji wizyt online - realizacja zadań w placówce medycznej eCRF- Narzędzie Gabinet na najwyższym poziomie Papierowe zwolnienia przeszłością Elektroniczna Dokumentacja Medyczna Medfile nowości Program do recept – szybka recepta online Leki po przeszczepie - co warto wiedzieć? Badania kliniczne wyrobów medycznych – zaufany partner w badaniach Migracja danych – przenieś swobodnie bazę EDM Gabinety online - pokaż swoje usługi pacjentom, wystawiaj e-Recepty i e-Zwolnienia | Porada lekarska online Co zabrać na wizytę kontrolną po przeszczepie? Lista. Grafik wizyt – przejrzysty i prosty grafik lekarski, e- Recepty oraz e-Zwolnienia Program dla kardiologa - stwórz kompleksową kartotekę pacjenta e-Recepta – co muszę mieć, żeby wystawić elektroniczny dokument? Lekarz online - porada medyczna w Twoim domu Konsultacje online - lekarze dostępni przez Internet Telemedycyna – sprawdź nową jakość działań w gabinecie Lekarz online – #zostańwdomu w czasie epidemii Telekonsultacje medyczne, a podniesienie poziomu zadowolenia pacjentów Psychoterapia online w czasach pandemii koronawirusa Nie wychodź z domu, uzyskaj L4 online Jak wygląda wizyta u psychiatry online? Pigułki antykoncepcyjne online. eRecepta i konsultacje Lekarze online różnych specjalizacji dostępni od zaraz Recepta na tabletkę „dzień po” online Kiła - Specjalistyczna pomoc online - Konsultacje z lekarzem wenerologiem Gorączka. Jaką temperaturą powinniśmy się martwić? Zimowe przemęczenie? a może to astenia. haloDoctor free - darmowa wizytówka dla lekarzy ekonsultacja – dowiedz się czy zmiana stylu życia może okazać się kluczowa w leczeniu depresji?
Copyright © aplikacje-medyczne.pl | Mapa strony
Powered by BioStat®